Konya’da Motodrag yarışları tamamlandı
Motor Sporları Federasyonunun 20210 yılı faaliyet programı dahilinde bulunan Türkiye Motodrag 3. Ayak yarışları Konya’da yapıldı.
Birçok motor sever tarafından takip edilen yarışlar nefesleri kesti.Geçtiğimiz cumartesi ve Pazar günleri yapılan Türkiye Motodrag 3. Ayak Konya yarışında dereceye giren sporcular şu şekilde: 125 CC , 1- Emre Kırbaş, 2- Kamil Kırbaş, 3- Sercan Özen. STANDART 600-750 1- Volkan Demirkıran, 2- Hakkı Mert Yılmaz, 3- Mücahit Kocakafa STANDART 1000-1300, 1- Altan Danışman, 2- Selahattin Yıldırım
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.