Konya'da korku dolu anlar!
Torku Konyaspor - Trabzonspor maçının 30. dakikasında korku dolu anlar yaşandı.
Ali Çamdalı ve Salih Dursun'un hava topu mücadelesinde iki oyuncu da yerde kaldı. O sırada diğer oyuncular tartışma yaşarken, Ali Çamdalı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Konyasporlu futbolcunun burnunda kırık ve açılma olduğu öğrenildi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.