Konya'da Keykubat koreografisi
Spor Toto Süper Lig'de Torku Konyaspor, kendi evinde Trabzonspor ile karşılaştı.
Spor Toto Süper Lig'de Torku Konyaspor, kendi evinde Trabzonspor ile karşılaştı. Torku Konyaspor taraftarları, maç öncesi koreografi yaptı. Torku Konyaspor taraftarları, kale arkası tribününde renkli kağıtlarla, 3 boyutlu "at üzerindeki Alaaddin Keykubat'ın fotoğrafı ve elinde Konyaspor bayrağı" resminin görüldüğü kareografi yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.