Konya'da 3. Lig'e yükselme heyecanı
Konya'da devam eden TFF 3. Lig'e terfi 2. kademe maçlarında Kepez Belediyesi ve Mersin Anamur finale yükseldi.
Konya Atatürk Stadyumu 2 No'lu sahada yapılan yarı final maçlarında, Kepez Belediyesi, Kayseri Şeker'i penaltılar sonucunda 5-4, Mersin Anamur ise Eskişehir Odunpazarı'nı 2-0 yenerek finale kaldı. Kepez Belediyesi ile Mersin Anamur bugün saat 14.00'de Konya Aydın Menderes Stadı'nda final müsabakasına çıkacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.