Konya Store Tarım Fuarında
KonyaStore, 19-23 Mart tarihleri arasında Konya Ticaret Odası TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen, 17. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda Stant açtı.
Konya’da açılan 17. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda ilk gününde Konyastore standına yoğun ilgi vardı. Konya Milletvekilleri Leyla Şahinusta, Ziya Altunyaldız, Halil Etyemez ile Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca ilk gün standıı ziyaret edenler arasında yer aldı.
Konyastore standı fuar boyunca açık kalacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.