Konya Engelliler deplasmanda galip
Ampute Süper Lig temsilcimiz Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı hava muhalefeti nedeniyle ertelenen 7. Haftanın ardından 8. Hafta karşılaşmasında Antalya temsilcisi Atılım Ampute’ ye konuk oldu.
Ampute Süper Lig temsilcimiz Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı hava muhalefeti nedeniyle ertelenen 7. Haftanın ardından 8. Hafta karşılaşmasında Antalya temsilcisi Atılım Ampute’ ye konuk oldu. Futbol oynamaya müsait güzel bir zemin ve havada oynanan müsabakada 1 – 0 geriye düşen temsilcimiz etkili bir oyun ortaya koyarak Ganalı yıldızı Yeboah Attah ile önce beraberliği, ardından da golcü oyuncu Aykut Taylan Ünlü ve milli oyuncu Seyit Karadağ’ ın ayağından kazandığı gollerle maçı 3-1 galip tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.