Konya ASKF’den geçmiş olsun mesajı
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu geçtiğimiz haftalarda sakatlanan Tümosanspor U19 takımının genç oyuncusu Kadir taşçı için geçmiş olsun mesajı yayımladı
mesajda şu ifadelere yer verildi “Amatör spor kulüplerimizden Tümosanspor U-19 futbol takımı kaptanı Kadir Taşçı geçtiğimiz hafta sonunda oynanan maçta şansız bir pozisyonda kafasına aldığı darbe sonucu sakatlandı. Müşahede sonunda ameliyat olması gereken genç sporcu kardeşimiz başarılı bir ameliyat sonunda sağlığına kavuştu. Tümosanspor Kulübümüze ve genç kaptan Kadir Taşçı'ya geçmiş olsun dileklerimizle federasyonumuz adına acil şifalar dileriz”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.