Konya akın ediyor!
Sarayönü ile Kırıkkalespor arasında oynanacak maça Konya'dan binlerce kişi akın ediyor
Bugün saat 15'de oynanacak olan Sarayönü Belediyespor-TM Kırıkkalespor maçına Sarayönü'nden, Konya merkezden ve çok sayıda çevre ilçeden insanlar Sarayönü'ne desteğe gidiyor. Afyon Yenişehir Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmada yaklaşık 5 bin Sarayönülü'nün stadda olması bekleniliyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.