KOMYAPI iftarda buluştu
Ramazan ayının vazgeçilmez geleneklerinden birisi olan iftar yemekleri siyasileri, STK’ları ve iş dünyasını buluşturuyor.
Önceki gün Bera Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde KOMYAPI yöneticileri ve çalışanları bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğine Kombassan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Şan, KOMYAPI Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda çalışan katıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.