KOMEK’te resim ve telkari sergisi
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) Selahaddin Eyyübi Kurs Merkezi’ndeki kursiyerlerin hazırladığı resim ve telkari sergisi açıldı.
Kule Site’de açılan ve büyük ilgi gören sergide; resim ve eğitici annelik kurslarına devam eden kursiyerlerin öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları el emeği eserler bulunuyor. 9 Nisan 2010 Cuma akşamına kadar açık kalacak sergide; 21’i resim, 15’i telkari olmak üzere toplam 36 eser görücüye çıkıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.