KÖHEDÖN Projesi'nde ilk köpük helva üretildi
Ahırlı Kaymakamlığı tarafından hazırlanıp Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından kabul edilen, Ahırlı'da Köpük Helvaya Dönüş (KÖHEDÖN) Projesi kapsamında ilk köpük helva üretimi yapıldı
Ahırlı Kaymakamlığı tarafından hazırlanıp Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından kabul edilen, Ahırlı'da Köpük Helvaya Dönüş (KÖHEDÖN) Projesi kapsamında ilk köpük helva üretimi yapıldı. Bir hafta önce başlayan köpük helva yapımı eğitiminde, kursiyerler tarafından yapılan köpük helva, projenin tanıtımı amacıyla dağıtıldı. Ahırlı Belediye Başkanı Abdülkadir Yiğit'i makamında ziyaret eden kurs öğreticisi ve kursiyerler, Yiğit'e ürettikleri köpük helvayı ikram etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.