Kocaman: Rize’den alınan bir puan iyi geldi
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçın olumlu ve olumsuz yanlarını değerlendirdi
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçın olumlu ve olumsuz yanlarını değerlendirerek, “Olumsuz tarafı rakip kendi sahasında kazanamıyordu, bizde deplasmanda kazanamıyorduk ve bu durum devam etti. Her iki tarafta galibiyete ve mağlubiyete yakın oynadı. Bu işin olumlu tarafıydı. Kaybedebilir ve kazanabilirdik. İlk yarının hakimi Rizespor’du. İkinci yarı daha çok top bizde kaldı ve beraberliği yakalama avantajı bizdeydi. Bunu da yakaladık. Üç dört haftadır kalemize gelen ilk topların gol olma durumu bu maçta da sürdü. İlk yarı topu kenarlara çok taşıyamadık. İkinci yarı daha daha iyiydik. Üç maçtır kötü aldığımız sonuçtan sonra Rize’den alınan bir puan iyi geldi” şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.