Kocaman onu resmen istedi!
Spor Toto Süper Lig'de sıkıntılı günler yaşayan ve alt sıralardan kurtulmanın planlarını yapan Torku Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman, ligin ikinci yarısında daha etkili olmak ve gol yollarında başarıyı yakalamak için şimdiden kolları sıvadı.
Spor Toto Süper Lig'de sıkıntılı günler yaşayan ve alt sıralardan kurtulmanın planlarını yapan Torku Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman, ligin ikinci yarısında daha
Yeşil-beyazlı yöneticilerle bir görüşme yapan Kocaman'ın,Fenerbahçe'den de öğrencisi olan golcü oyuncu Pierre Webo'nun ara transfer döneminde alınması için girişimde bulunmalarını istediği öğrenildi. Kocaman'ın, yönticilerle gerçekleştirdiği
FORVETE TAKVİYE
Transferde
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.