Kocaman: Olağanüstü kötü oynadık
Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası'nda Cizrespor ile oynadıkları maç sonrasında açıklamalarda bulundu.
Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası'nda Cizrespor ile oynadıkları maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası H Grubu'nda 2-0 yenildikleri Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Cizrespor maçında kötü oynadıklarını söyledi.
"CİZRESPOR'U TEBRİK EDERİM"
Teknik direktörü Kocaman, karşılaşmanın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Söylenecek tek şey var. Olağanüstü koşullarda, olağanüstü kötü oynadık. Cizrespor'u canı gönülden tebrik ediyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.