Kocaman kutlama!
Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Büyükşehir Belediye Stadyumunda Kasımpaşa’yı Riad Bajic’in golleri ile 2-0 yenerek 95 yıllık tarihinde adını ilk kez kupa finaline yazdırdı
Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Büyükşehir Belediye Stadyumunda Kasımpaşa’yı Riad Bajic’in golleri ile 2-0 yenerek 95 yıllık tarihinde adını ilk kez kupa finaline yazdırdı. Maç sonunda oyuncular bu başarıyı tribünleri dolduran Konyaspor sevdalıları ile kutlarken bu sevinç soyunma odasında da devam etti. Aykut Kocaman tüm oyuncularına tek tek sarılarak başarıdan dolayı kutladı. Bu kutlama sırasında yaşanan coşku ise Konyaspor Tv kameralarına bu şekilde yansıdı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.