Kızıltan: Haklı bir galibiyete imza attık
Bank Asya 1. Lig’de Konyaspor’u 3-1 mağlup eden Bucaspor’da teknik direktör Özcan Kızıltan, “Haklı olarak kazandık ve yolumuza devam ediyoruz” dedi.
Kızıltan, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ligde bundan sonra oynayacakları her maçın zor olacağını belirterek, futbolcularına her maçın bir final olduğunu söylediklerini kaydetti. Kızıltan, “Haklı olarak kazandık ve yolumuza devam ediyoruz. Futbolcularım kalitesi bizi buraya getiren faktör. Onlar, yolunu belirlemişler biz onlara yardım ediyoruz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.