Kırım ve Afrikalı öğrenciler halı sahada biraraya geldi
Merhaba Gazetesi haber sevisi çalışanları ve Türkiye'de öğrenim gören Kırımlı öğrenciler halı saha maçında ter döktü.
Merhaba Gazetesi haber sevisi çalışanları ve Türkiye'de öğrenim gören Kırımlı öğrenciler halı saha maçında ter döktü. Merhaba Gazetesi kadrosuna Konya'da öğrenim gören Kamerun, Gine ve Mozambikli öğrencileri de kattı. Tepe Halı Sahada gerçekleşen karşılaşmada Merhaba Gazetesi'nin kadrosunda Merhaba Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İbrahim Büyükeken, muhabirler Halid Şen, Mehmet Akif Sütçü, Berkhan Parlak, Gineli AnsoKamono, Kamerunlu Abdullah ve Mozambikli Aliyer oynadı. Kırımlı öğrencilerin kadrosunda ise BahtaliShihumerov, AhmadOthman, Süleyman Samedinov, TairAlpitayev, AskarBinaliyev, Aziz Aliyev, Murat Bilalov, Muharrem Purbagiri yer aldı. Çekişmeli ve centilmence geçen maçı Merhaba Gazetesi ekibi maçı 8-7 kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.