Kılıç: Gündemimizde transfer diye birşey yok
Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanasporun teknik direktörü Kemal Kılıç, maç haftasında olduklarını ve bu nedenle transferin gündemlerinde olmadığını belirtti.
Kılıç, yazılı açıklamasında, hafta sonu deplasmanda yapacakları Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade etti. Maç haftasında olduklarını ve şu an için transferin gündemde olmadığını belirten Kılıç, şunları kaydetti: “Başkanımız Bayram Akgül, çalışmalarını yapıyor. Şu andan itibaren transfer gündemimiz değil. Kafalarımızın karışmasını istemiyoruz. Eksiğiz, ama oyuncularımız kamp süresince bize güven verdi. Başkanın desteğe ihtiyacı var. Adanaspor’u yaşatmak sadece başkanın misyonu olmaması gerekir. Borcumuz da yok, iyi kulübüz ama başkanın çabaları yetmeyebilir. Adana’da biraz daha insanları yanımıza çekmemiz gerekiyor.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.