Kick-boksta heyecan sona erdi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet programında yer alan 'Minikler Yıldızlar Gençler Kick Boks İl Müdürlüğü Kupası' müsabakaları 01 Mart tarihinde 8 kulüpten 123 sporcunun katılımı ile Selçuklu Beled
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet programında yer alan 'Minikler Yıldızlar Gençler Kick Boks İl Müdürlüğü Kupası' müsabakaları 01 Mart tarihinde 8 kulüpten 123 sporcunun katılımı ile Selçuklu Belediyesi Spor Salonu'nda yapıldı. Oldukça heyecanlı anların yaşandığı müsabakaları yerinde takip eden İl Müdürü Mustafa Elduran ve eski İl Müdürü Ömer Ersöz'e Kick Boks Federasyonu tarafında bir plaket takdim edildi. Turnuva sonucunda dereceye giren ilk üç kulüp ise şu şekilde oluştu; Derbent Gençlik Spor, Büyükşehir Belediyespor, Selçuklu Belediyespor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.