Kick Bokscular Aksaray'dan 7 altın1 gümüşle döndü
Okullararası Yıldızlar Kick Boks Türkiye Şampiyonasında Konya'lı sporcular 7 altın, 1 gümüş madalya kazandı.
Okullararası Yıldızlar Kick Boks Türkiye Şampiyonasında Konya'lı sporcular 7 altın, 1 gümüş madalya kazandı. 2015-2016 Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Okullararası Yıldızlar Kick Boks Türkiye Şampiyonası Aksaray’da yapıldı. Okullararası Yıldızlar Kick Boks Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil eden sporcular toplamda 7 birincilik alarak şampiyonaya damga vurdu. Derece yapan sporcularımız şu şekilde oluştu; 30 kg’da Muzaffer Karabulut birinci, 34 kg’da Furkan Adıgüzel 34 kg’da birinci, Mert Kaan Ekici 47 kg’da birinci, Beyza Cankurt 50 kg’da birinci, Şeyma İyiel 60 kg’da birinci, Muhammet Taha Coplan 63 kg’da birinci, 69 kg’da Oğuz Buğra Gürsoy birinci, 47 kg’da Ali Demiş ikinci oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.