Kick-Boksçular 3 madalya ile döndü
Kick-Boks Federasyonu Başkanlığının 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve 05-10 Mart tarihleri arasında Kırşehir ilinde yapılan Türkiye Büyükler ve Gençler (Bay-Bayan) ferdi ...
Kick-Boks Federasyonu Başkanlığı’nın 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve 05-10 Mart tarihleri arasında Kırşehir ilinde yapılan Türkiye Büyükler ve Gençler (Bay-Bayan) ferdi Kick-Boks Türkiye Şampiyonasına İlimizi 3 madalya ile döndük. Konyalı sporcuların elde ettiği dereceler: 67 kg’da İl Özel İdare Spor Kulübünden İzzet Arabacı (Full Contact) 2.’lik madalyası; Selçuklu Belediyesi Spor Kulübünden 91 Kg’da, Ali Bülbül (Full Contact) 3. madalyası Selçuklu Belediyesi Spor Kulübünden 84 kg. (Semi) Sefa Dursun, 2.’lik madalyası kazandı. Kick-Boks İl Temsilcisi Mehmet Güçlü, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. İl müdürümüz Ömer Ersöz teşekkür ederiz. Konya da Kick-Boks canlandırmak ve Konyamız’ı en iyi noktaya getirmek için faaliyetlerimiz artırarak kalifiyeli ve yetenekli sporcular, Antrenör ve hakemlerimizi camiamıza kazandıracağız.”
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.