Kick-boks Şampiyonası Antalya’da start alıyor
Akdeniz Kick-boks Şampiyonası, 18 ilden 325 sporcunun katılımıyla 27 Aralıkta Antalyada yapılacak.
Kick-boks Antalya Temsilcisi ve Milli Takımlar Antrenörü Yasin Urlu, yaptığı yazılı açıklamada, Antalya Atatürk Spor Salonu’nda 27 Aralık’ta yapılacak ve Antalyalılara görsel şölen yaşatacak şampiyonada 18 ilden 325 sporcunun yarışacağını bildirdi. Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler bay ve bayan kategorilerinde gerçekleştirilecek şampiyonanın Türk sporuna büyük katkı sağlayacağını ifade eden Urlu, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, temiz, ahlaklı bir toplum yolunda adım atmalarını sağlamak olduğunu belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.