Kıbrıs’tan Konyaspor’a kutlama mesajı geldi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Konyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Konyaspor’u kutladı.
Konyaspor'un, Bank Asya 1. Lig yükselme grubu maçlarını şampiyon olarak tamamlayarak 1 yıl aradan sonra Süper Lig'e dönüş yapmasının mutluluğu binlerce kilometre uzaklıkta yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde de yaşandı. KKTC Konyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği adına kulübe bir kutlama mesajı gönderen başkan Hüseyin Sancar, mesajında şu görüşlere yer verdi. "Bizler KKTC'de yaşayan Konyalılar olarak Konyaspor'un şampiyonluk sevincini hep beraber yaşıyoruz ve emeği geçenleri kutluyoruz. Konyaspor'u çok seviyoruz ve bu mutluluğun devamını da istiyoruz."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.