Keyifler yerinde
Antalya kampını biterek 3 günlük izne giren Konya Anadolu Selçukluspor’da kamp oldukça keyifli geçti.
Antalya kampını biterek 3 günlük izne giren Konya Anadolu Selçukluspor’da kamp oldukça keyifli geçti. Eski ve yeni oyuncuların kısa sürede uyum sağlaması teknik heyeti memnun ederken, olumlu havanın ikinci yarıda sahaya da yansıması beklenmekte.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.