Kazandığımız için çok mutluyuz
Tecrübeli file bekçimiz Kaya Tarakçı, Kasımpaşa karşılaşmasını değerlendirdi
Tecrübeli file bekçimiz Kaya Tarakçı, maç ile ilgili olarak da, "Çok önemli bir 3 puan aldık. Bu hafta bizim adımıza gerçekten çok önemliydi. Çünkü rakiplerimiz birbirleriyle oynuyorlardı. Bu maçtan alacağımız 3 puan bize derin bir nefes aldıracaktı. Taraftarlarımızın muhteşem desteğiyle sahadan galibietle ayrıldık. Onlara bir kez daha teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki hafta da Karabükspor deplasmanında istediğimiz sonucu alırız" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.