Kayseri Erciyesspor Genel Kurula gidiyor
Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyessporda yönetim kurulu bu gün yaptığı toplantıda, 16 Ocakta Olağanüstü Genel Kurula gitme kararı aldı.
Erciyesspor Kulübü Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, bu gün yönetim kurulunun bir toplantı gerçekleştirdiği ve Olağanüstü Genel Kurul kararı alındığı bildirildi. Genel Kurulun 16 Ocak tarihinde gerçekleştirileceği bildirilen açıklamada, Melikgazi Belediyesi Tiyatro salonunda gerçekleştirilecek olan toplantıda yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde, ikinci toplantının 23 Ocak tarihinde gerçekleştirileceği kaydedildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.