Kayıhan:Dayanışmayı maça yansıtamıyoruz
Bank Asya 1. Lig’de deplasmanda Samsunspor’a 2-0 yenilen Çaykur Rizespor’da teknik direktör Ümit Kayıhan, saha dışındaki birlik ve bütünlüğü maçlara yansıtamadıklarını söyledi.
Kayıhan, yaptığı açıklamada, bireysel anlamda futbolcuların çok kaliteli olduğunu belirterek, “Takımdaki oyuncuları çok iyi tanıyorum. Futbolcuların maçtan önceki kazanma hırsı ile maç içerisindeki birlik bütünlüğü aynı değil. Saha dışındaki birlik ve bütünlüğü maçlara yansıtamıyoruz. Samsunspor karşısında da birlik ve bütünlüğü sahaya yansıtamayınca rakibimizin kendine olan güveni arttı. İlk devrenin sonunda bulduğu golle morali artınca sahadan galip ayrılmasını bildi” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.