Kayacı ve Sabuncu Kartal’ın Avusturya kampını ziyaret ettiler
Üçüncü etap hazırlıkları için Avusturya'da Sportschule Lindabrunn'da bulunan Konyaspor’un kampına Fanatik Gazetesi spor yazarları Tunç Kayacı ve Mehmet Ali Sabuncu tarafından bir ziyaret gerçekleştirildi.
Yeşil-beyazlı temsilcimizin, sabah yaptığı antrenmanı izleyen Fanatik Gazetesi spor yazarları Tunç Kayacı ve Mehmet Ali Sabuncu, Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar, Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Cengiz Yönet ve teknik direktör Ziya Doğan'dan yeni sezon hedefleri ile ilgili olarak görüşlerini aldılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.