Kartal’ın Avusturya kampı başladı
Konyaspor’un Avusturya kampı başladı.
Çalışma ortamının çok iyi, kamp merkezinin de orman olması nedeniyle antrenmanın oldukça neşeli geçtiğini belirten yeşil-beyazlı yöneticiler, takımın moralinin de çok iyi olduğunu vurguladılar. Kartallar, bugün ise sabah kros, öğleden sonrada topla çalışacaklar. İkinci antrenmana teknik direktör Ziya Doğan’ın da katılması bekleniyor.
Konyaspor, 30 Temmuz’a kadar sürecek ikinci dönem kamp çalışmaları boyunca yoğun antrenmanlarla birlikte en az 4 hazırlık maçı yapacak. Alınan bilgilere göre, Avusturya kampında ilk özel maç, muhtemelen 21 Temmuz Çarşamba günü Eskişehirspor ile oynanacak. Kartal’ın, Avusturya’nın Lindabrunn kasabasındaki Sportschule Lindabrunn otelde gerçekleştirdiği kampa 24 futbolcu katıldı.. Yeni transferler bitirilmesi halinde kadro 27’ye yükselecek. Bu konuda da Avusturya kampında yoğun bir çalışma yapılacak.
Konyaspor’un kamp kadrosunda şu futbolcular yer alıyor: Veli Acar, Bassim Abbas, Mahamoudou Kere, Adnan Güngör, Görkem, Ufukhan, Ramazan, Uğur Yanıkdemir, Eser, Erdal, Ali Dere, Niyazi, Muhammet Yürükuslu, Burak, Hakan Aslantaş, Gökhan Tokgöz, Serkan Şahin, Johnnier Montano, Jonest Troest, Aykut Öztürk, Emrah Eren, Danny Vukovic, Borok Dockal, Erdinç Yavuz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.