Kartal’da son rötuşlar
Ligin bitiminden sonra, İstanbul Silivri’de kampa giren Konyaspor’da Play-Off karşılaşmaları öncesi son rötuşlar yapılıyor. Yeşil-beyazlılarda zorlu maçlar öncesinde önemli bir eksik bulunmuyor
KONYASPOR’DA EKSİK YOK
Kartallar, dün sabah, Clasis otelde hakemlerin semineri ve kampı yapılması nedeniyle aynı otelin başka bir bölümlüne geçtiler. Silivri Clasis Golf otelin sahasında akşam yapılan taktik ağırlıklı bir antrenmana yapan Kartal’da sakat futbolcuların durumunun da iyi olduğu, Tayfun, Abdulvahid ve rahatsızlığı iyileşen Erdal’ın da oynayabilecek durumda oldukları bildirildi. Konyaspor yönetici ve teknik adamlarının, kamp çalışmalarından oldukça memnun oldukları, futbolcuların gösterdikleri performans sonucu yüzlerinin güldüğü bildirildi. Futbolcular ise, söz birliği ederek takımı Süperi lige taşıyacaklarını dile getirdiler.
MAÇ BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI
Bank Asya 1. Lig’den Turkcell Süper Lig’e yükselecek üçüncü ve son takımın belirleneceği yükselme grubu karşılaşmalarının biletleri dün öğle saatlerinden itibaren Biletix gişelerinde, Biletix internet sitesinde ve (0216) 556 98 00 numaralı çağrı merkezinden satışa çıkartıldı. Bilindiği gibi, Ali Sami Yen ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nda 17-23 Mayıs tarihleri arasında oynanacak maçların bilet fiyatları 5 TL olarak belirlenmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.