Kartal'a çift forvet
PTT 1. Ligi'nde mücadele eden ve çıkış arayan Torku Konyaspor forvet transferinde sona geldi.
PTT 1. Ligi'nde mücadele eden ve çıkış arayan Torku Konyaspor forvet transferinde sona geldi. Yeşil-beyazlılar uzun zamandır görüşme halinde oldukları Belçika ve Bulgaristan liginde oynayan iki yabancı futbolcuyla prensipte anlaştı. Belçika Ligi takımı OH Leuven forması giyen Kamerunlu futbolcu Christian Pouga ile Bulgaristan Ligi'nde forma giyen Honllandalı golcü Sjoerd Ars ile anlaşmaya vardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.