Kartal bugün gidiyor
Bank Asya 1. ligde, Kartalspor maçıyla yeni bir çıkış arayacak olan Konyaspor’da İstanbul yolculuğu bugün başlayacak.
Yeşil-beyazlılar, akşam uçağıyla İstanbul’a uçarak Titanik otelde kampa girecekler. Konyaspor’da, Pazar günü Kartal ilçe stadında oynanacak maçın hazırlıkları devam ediyor. Yeşil-beyazlı takımın önceki akşam antrenör Mehmet Yıldırım yönetiminde yapılan, günün ikinci antrenmanına sakat olan kaleci Eray Birniçan katılmadı. Düzkoşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman, top tekniğine dayalı çalışma ile devam etti. Antrenman üç ayrı takım halinde oynanan mini turnuva maçlarının ardından yapılan koşu çalışması ve açma-germe hareketleriyle sona erdi. Antrenmanı başkan Bahattin Karapınar, ikinci başkan Ömer Atiker, başkan yardımcısı Ekrem Coşkun, as başkanlar Hasan Kulaksız ve yönetim kurulu üyesi Selçuk Buğdaycı da izleyerek takımı yalnız bırakmadılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.