Kart futbolculara teşekkür etti
Sarayönü Belediyespor Antrenörü Niyazi Kart, Play-Out oynamadan Sarayönü Belediyespor'u kümede bırakan öğrencilerine teşekkür etti.
Sarayönü Belediyespor Antrenörü Niyazi Kart, Play-Out oynamadan Sarayönü Belediyespor'u kümede bırakan öğrencilerine teşekkür etti. Oldukça stresli ve zorluklar içerisinde bir sezon geçirdiklerini dile getiren Kart, "Tüm sezon boyunca önceki sezonlarda olduğu gibi fedakarca mücadele edip, Sarayönü Belediyespor'un Play-Out oynamadan kümede kalmasını sağlayan futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Bu futbolcular varlıkta yoklukta onca imkansızlığa rağmen özverili ve karakterli bir duruş sergileyerek, sezon boyunca mücadele ettiler. 2013-2014 sezonunu alınlarının akıyla tamamladılar. Hepsinin alınlarından öpüyor, ortaya koydukları mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.