Kardemir Karabükspor zirvede kalmaya kararlı
Boluspor karşısında aldıkları 1 puanın kendilerine liderlik getirdiğini söyleyen Karabükspor Futbol Şube sorumlusu Metin Yılmaz, zirvede kalmanın hesabını yaptıklarını söyledi.
Bolu'da ilk yarı karşılıklı ataklarla geçen maçın ardından ikinci yarıda birçok pozisyona girerek kaçırdığımız goller vardı diyen Yılmaz, ''Netice itibariyle deplasmanda Bolu gibi güçlü bir takımdan aldığımız bir puan bizim için çok önemli. Aldığımız o bir puanda hafta sonu bize liderliği de getirmiş oldu. Şuna kadar hep lider olabilmek için arkadan bir takip içersindeydik. Bugünden itibaren artık liderliği kaptırmamanın hesabını yapıyoruz'' diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.