Karcemarskas Konyaspor maçında yok
Gaziantepspor teknik direktörü Okan Buruk, kaleci Karcemarskas’ın Konyaspor maçında oynamayacağını belirterek, “Kalecimizin bir sakatlığı var.
Gaziantepspor teknik direktörü Okan Buruk, kaleci Karcemarskas’ın Konyaspor maçında oynamayacağını belirterek, “Kalecimizin bir sakatlığı var. Tam olarak süre veremiyoruz ama en az 4 hafta kırık kaynama süresi olacak. Gerisi ne getirir bilemiyorum. Kaleci olduğu için işi zorlaştırıyor. 4 haftadan sonra bakmak gerekiyor. Vranjes önümüzdeki hafta bizimle beraber olacak. Konyaspor maçına yetişmeyecek oyuncumuz Karcemarskas’ın dışında şu anda eksik gözükmüyor” şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.