Karatede Merve- Güventaş Lisesi farkı
Merve-Güventaş Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü, Okullar arası Karate İl Birinciliğinde başarılı olan sporcuları ödüllendirdi
Merve-Güventaş Anadolu ve Fen Lisesi Müdürlüğü, Okullar arası Karate İl Birinciliğinde başarılı olan sporcuları ödüllendirdi.Merve Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim-öğretim faaliyeti gösteren Merve-Güventaş Lisesinde başarılı öğrenciler ödüllendirilmeye devam ediyor. Son olarak Okullar arası Karate İl birinciliğinde Konya Birincisi olan Tuğçe Demiş ve Konya ikincisi olan Esra Demiş, okul yönetimi tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
Okul Müdürü Ahmet Demirtaş “ Okul olarak hem eğitimde, hem de sportif faaliyetlerde başarımız her geçen gün artarak devam etmektedir. Son olarak Okullar arası Karate Konya İl Birinciliğinde okulumuz adına mücadele eden öğrencilerimizde Tuğçe Demiş kilosunda Konya birinciliğini elde ederken, Esra Demiş isimli öğrencimiz ise Konya İkinciliği elde ederek, okulumuz en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Grup müsabakalarında ise Hem Konyamızı hem de okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum Bu başarıya imza atan öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi. Spor Servisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.