Karateciler Çanakkale Zaferi İçin Yarıştı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet programında yer alan 'Çanakkale Zaferi Karate İl Birinciliği Müsabakaları' Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate salonunda 22 Mart 2014 tarihinde yapıld
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet programında yer alan 'Çanakkale Zaferi Karate İl Birinciliği Müsabakaları' Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate salonunda 22 Mart 2014 tarihinde yapıldı. Kıran kırana geçen yarışlara 8 kız ve 17 erkek olmak üzere toplam 25 sporcu kıyasıya mücadele etti. Müsabakalara Konya Gençlik Spor İl Müdürülüğü Spor Kulübü, Çevik Spor Kulübü, Seydişehir Belediye Spor Kulübü, Konya Belediye Spor Kulübü ve Çatalhüyük Çumra Belediye Spor Kulüpleri katıldı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.