Karatay’dan okul öncesi eğitim şenliği
Okul öncesi eğitimin gelişmesi ve yaygınlaştırılması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı okul öncesi eğitim şenliğine Selçuklu’dan sonra Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de katıldı.
Kültürpark’ta düzenlenen etkinlikte Karatay ilçesindeki ilköğretim okullarının anasınıfı öğrencileri birbirinden güzel müsamereleri ve tiyatro gösterileri ile izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Etkinliklere Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali Ergün, İl Milli eğitim Şube Müdürü Tuncay Karabulut ve çok sayıda davetli katıldı. Okul öncesi öğrencilerinin etkinlikteki mesajı ise ‘gelecek okul öncesi eğitimle sağlanacak’ oldu. Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı resim sergisini açan İl Milli Eğitim Müdürü Şahin, okul öncesi eğitimin daha da yaygınlaşması gerektiğini belirtti.
HASAN AYHAN
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.