Karapınar ekibi Baykan’ı ziyaret etti
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar Belediyespor Başkanı Zekeriya Coşar ve yönetim kurulu üyeleri, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı makamında ziyaret etti.
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar Belediyespor Başkanı Zekeriya Coşar ve yönetim kurulu üyeleri, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı makamında ziyaret etti. Federasyon başkanı Remzi Ay ve mali sekreter Faruk Hatipoğlu'nun da hazır bulunduğu ziyarette heyet Karapınar ilçesinde ki spor tesislerinin yenilenmesi, gençliğe kazandırılması ve faaliyetler noktasında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.