Karapınar Belediye ara transferin hızlısı
Süper grupta sıkıntılı günler yaşayan Karapınar Belediyespor ara transferde 5 futbolcu ile anlaştı.
Bu sezon transfer yapmadan altyapıdan gelen oyucularla lige katılan yeşil siyahlılar istediği sonuçları alamadı. Takımı ligde tutabilmenin hesabını yapan yönetim kurulu 5 yeni futbolcu ile anlaşma sağladı. Takımın Genel Kaptanı Mithat Korkusuz, Avsallar Belediyespor’dan, Selçuklu Belediyespor’dan Mustafa, Bolu Belediyespor’dan Özgür, Orduspor alt yapıdan Orhan ve İstanbul Orhantepespor’dan Ozan ile kesin olarak anlaştık. Lisanslarının yetişmesi halinde bu hafta takımda yerlerini alacaklar” dedi. Kulüp Başkanı Ahmet Çelebi, takımın küme düşmeyeceğini kaydederek, “Zor günler yaşadığımız gerçek. Biz bu zorlukların üstesinden geleceğiz. Yeni transferle ile ligde alacağımıza inanıyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.