Karabükspor Ferdi Elmas ile anlaştı
Bank Asya 1. Ligde mücadele eden Kardemir Karabüksporun, bir süre önce Galatasaray ile yollarını ayıran Ferdi Elmas ile anlaştığı bildirildi.
Kulüp menajeri Seyit İçgül, yaptığı açıklamada, orta saha oyuncusu Ferdi Elmas ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi. Teknik direktör Yücel İldiz’in isteği doğrultusunda transferleri gerçekleştirdiklerini anlatan İçgül, “Ferdi, başarılı bir oyuncu, onunla birlikte orta sahamız daha da güçlenecek. Yeni oyuncumuzun takıma çabuk uyum sağlayacağına inanıyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.