Kara Kartallar’ın hedefi büyük
U15 Türkiye Şampiyonası 1. kademe maçları 11-14 Nisan tarihleri arasında Eskişehir’de oynanacak. Meram Kara Kartallar, şampiyonada Konya’yı en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor
2018-2019 sezonu U15 Türkiye Şampiyonası 1.kademe müsabakaları 22 grup merkezinde 131 takımın katılımıyla oynanacak. Birinci grup müsabakalarında Konya’yı temsil edecek iki takımdan biri olan Meram Kara Kartallar rakipleriyle Eskişehir’de karşı karşıya gelecek. Siyah-beyazlılar Eskişehir’de Kavaklıdere, Bakspor, Kütahyaspor, Aladağspor ve Bandırma 17 Eylül takımlarıyla karşılaşacak. Meram Kara Kartallar’da tek hedef, 1. kademe müsabakalarını geçerek 2. kademe müsabakalarına katılmaya hak kazanmak.U15 antrenörü Mücahit Umut, 1. Kademe müsabakalarını kayıpsız geçmek istediklerini belirterek, “Meram Kara Kartallar ismini ön plana çıkarmak ve Türkiye’de marka olmuş bu ismi daha yukarılara taşımak istiyoruz. Hedefimiz birinci ve ikinci kademe müsabakalarından başarıyla ayrılmak ve Türkiye finallerinde şampiyon olmak. Bunu daha önce kulüp olarak yaptık ve şu anda yapacak gücümüz olduğuna inanıyorum” şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.