Kaptandan arkadaşlarına yemek
Torku Konyaspor'da Perşembe günü yapılan antrenmanda oynanan çift kale maçı kaybeden takım kaptanı Ali Çamdalı, teknik heyet ve oyunculara Meram'da bulunan bir restaurantta yemek ısmarladı.
Torku Konyaspor'da Perşembe günü yapılan antrenmanda oynanan çift kale maçı kaybeden takım kaptanı Ali Çamdalı, teknik heyet ve oyunculara Meram'da bulunan bir restaurantta yemek ısmarladı. Oldukça samimi bir ortamda yenen yemekte oyunculara ev sahipliğini yapan Ali Çamdalı'na teşekkür etti. Çamdalı, yemekte yaptığı konuşmada, sezonu mutlu kapatmak için Kayseri maçını kazanmalarının gerektiğini hatırlattı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.