Kalmış, 3.’lük kürsüsüne çıktı
Beyşehirli tekvandocu Fatmanur Kalmış, Aydın’da yapılan Türkiye Okullararası Türkiye Şampiyonası’nda 49 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu.
Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, şampiyonaya Beyşehir’den üç sporcu ile katıldıklarını belirterek, şu bilgileri verdi: “Samet Gümüşel 45, Samet Keleş ise 62 kiloda mücadele verdi ve şanssız bir şekilde madalya maçında kaybederek dereceye giremedi. Buna rağmen ilk 8 sporcu içerisinde yer aldılar. 49 kilo sporcumuz Fatmanur Kalmış ise büyük bir başarı örneği göstererek, kilosunda iyi bir derece yaptı ve Türkiye üçüncüsü olarak bölgemizin gururu olmayı başardı. Tüm sporcularımı gösterdiği üstün mücadeleden ötürü kutluyorum.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.