Juodada Bilal Çiloğlu 1. oldu
Liselerarası Judo 1. bölge Şampiyonası Aydın’da yapılırken, şampiyonada Özel Büyükkoyuncu Lisesi adına mücadele eden Bilal Çiloğlu tüm rakiplerini geride bırakarak bölge birincisi oldu.
Liselerarası Judo 1. bölge Şampiyonası Aydın’da yapılırken, şampiyonada Özel Büyükkoyuncu Lisesi adına mücadele eden Bilal Çiloğlu tüm rakiplerini geride bırakarak bölge birincisi oldu. Konya’da yapılan Liselerarası Judo birinciliğinde kilosunda birinci olan Özel Büyükkoyuncu Lisesi öğrencisi Bilal Çiloğlu Aydın Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü salonunda yapılan 1. bölge Liseler arası Judo şampiyonasında 18 ilden katılan sporcular ile mücadele etti. Rakiplerini geride bırakan Judocu Bilal Çiloğlu bölge birinci oldu.Aydın’da yapılan 1. bölge Liselerarası Judo Şampiyonasında 1. olan Bilal Çiloğlu, Trabzon’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında hem okulunu, hem de Konya’yı temsil edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.