Judoda Konya karması finalde
Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) İç Anadolu Judo yarı final müsabakaları Nevşehir’de yapıldı.
Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılan müsabakalarda Konya, Ankara, Kırıkkale, Aksaray, Sivas, Çankırı, Antalya, Karaman, Burdur, Mersin, Adana, Afyon, Yozgat, Kahramanmaraş ve Hatay İllerinden Karma takımlar mücadele etti. Konya Karması takımımız erkeklerde birinci, kız takımımız da üçüncü olarak finale yükseldi. Final Müsabakaları 4-5 Nisan 2015 tarihleri arasında Aydın’da yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.