İmrenler’de futbol heyecanı sürüyor
Konya’nın Hüyük İlçesi’ne bağlı İmrenler Beldesi’nde düzenlenen futbol turnuvası tüm heyecanıyla sürüyor.
İmrenler Belediyesi tarafından futbol sahasında gerçekleştirilen Bahar Kupası Futbol Turnuvası’nda mücadele eden takımlar ipi göğüsleyebilmek için yoğun bir gayret gösteriyor. Hafta sonu oynanan karşılaşmalarda Suluderespor Selki Belediyesi’ni 2-0 mağlup etti. Köşk Belediyespor ise Yenidoğanspor’u 6-1 yendi. Bir diğer karşılaşmada İlmen Gençlikspor İmrenler Gençlikspor’u 2-1 mağlup etti. İmrenspor İlmenspor’a karşı 5-0 galip geldi. Turnuvada İlmenspor-Hüyük Kervan Restoran karşılaşması ise yağış nedeniyle ertelendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.