İkinci klasman hakem kampı Antalya’da yapıldı
Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen 2.Gelecek Beklenen Klasman Hakem Kampı, Antalya Mardan Spor Kompleksi'nde verilen eğitimin ardından tamamlandı.
2. Gelecek Beklenen Klasman Hakem Kampı'na Giresun bölgesinden Halil Sayın, Rize’den Abdullah Kalafatoğlu, Diyarbakır’dan İbrahim Bülbül, Siirt’ten Barış Kezer, Kayseri’den Ömer Faruk Ocak, Sivas’tan Adem Sarıtaş, Ankara’dan Serkan Bal, Gaziantep’ten Mustafa Yılmaz, Osmaniye’den Bülent Çenet, İzmir’den Ferdi Uludağ, Muğla’dan Ali Şalk, İstanbul’dan Serkan Ergün ile Erdem İren, Antalya’dan Hacı Yusuf Sayın, Bursa’dan Mehmet Kara ve Balıkesir’den Sacit Keşkek katıldı. Kampta Oğuz Sarvan ‘MHK'nın Hakemden Beklentileri’, Ünsal Çimen ‘Klasman Hakem Kamplarının Amacı’, Zihni Aksoy ‘Zamanın Kullanılması Açısından Bir ÜKH'den İstenilenler’, Sürhat Müniroğlu ‘Geleceğe Hakem Hazırlama Projesi’ ile ‘Video Test ve Analizler’, FIFA Hakemi Bülent Yıldırım ‘ÜKH ile KH arasındaki Düşünce Farkı’, Serdar Terekli ‘Psikososyal Testler’, Ömer Ateş ‘Zihinde Canlandırma) ve Ali Kızılet ‘Fiziksel Testler’ konularını ele alırken, kişisel sunumda ise ‘İyi Hakem Kimdir ve Nasıl Olmalıdır?’ konusu işlendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.