İçerde 9 galibiyet
Temsilcimiz Torku Konyaspor Süper Lig'in 2014-2015 sezonunda iç sahada oynadığı maçlarda 9 galibeyete imza attı. Galatasaray ve Fenerbahçe 13'er galibiyetle ilk sırayı alırlarken, iki Kartal, 4. sırayı paylaştı
Süper Lig'de sona eren 2014-2015 sezonunda temsilcimiz Torku Konyaspor, Beşiktaş ile birlikte iç sahada en fazla kazanan 4. takım oldu. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin 13'er galibiyetle birinciliği paylaştığı iç saha galibiyetlerinde Trabzonspor 12 galibiyetle ikinci, Bursaspor 10 galibiyetle üçüncü, Beşiktaş ve Torku Konyaspor ise 9'ar galibiyetle dördüncü oldular. İç sahada en az galibiyeti alan takım ise 3 galibiyetle Çaykur Rizespor olurken, Çaykur Rizespor'u 4'er galibiyetle Balıkesirspor, Kayseri Erciyesspor ve Sivasspor izledi.
2014-2015 sezonunda kendi sahalarında en fazla kazanan takımlar şöyle: Galatasaray ve Fenerbahçe 13, bursaspor 10, Torku Konyaspor ve Beşiktaş 9, İstanbul Başakşehir 8, Gaziantep, Eskişehirspor, Gençlerbirliği, Karabükspor ve Kasımpaşa 6, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 5, Balıkesirspor, Sivasspor ve Kayseri Erciyesspor 4 galibiyet alırken, 2014-2015 sezonunda kendi saha ve seyircisi önünde en az galibiyeti alan takım ise Çaykur Rizespor oldu. Çaykur Rizespor kendi evinde taraftarlarını 3 kez sevindirebildi. Toplamda ise 18 takım kendi saha ve seyircileri önünde 132 galibiyete imza attı.
Yeşil-beyazlı temlislicimiz deplasmanda da 3 galibiyete imza attı. Kartallar, dış sahada Balıkesirspor, Kardemir Karabükspor ve Beşiktaş'ı 1-0'lık sonuçla geçmeyi başardı. Torku Konyaspor toplamda 12 galibiyet alarak 36 puan toplarken, 10 maçtan beraberlikle ayrıldı. Yeşil beyazlılar, 10 beraberliğin 4'ünü kendi sahasında alırken, 6'sını ise deplasmanda aldılar. 2014-2015 sezonunda 30 gol atan, 39 gol yiyen temsilcimiz, iç sahada 20 gol atarken, 16 gol yedi. Kartallar, deplasmanda 10 atıp, 23 golü kalelerinde görmüş oldular.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.