Huğlu’da trap heyecanı yaşandı
Beyşehir’e bağlı Huğlu beldesinde gençlik haftası kapsamında düzenlenen trap atış yarışlarına büyük ilgi oldu.
Huğlu Belediyesi’nin Huğlu Trap Atış Poligonu’nda düzenlediği trap atış müsabakalarına Türkiye’nin 8 değişik ilinden yaklaşık 60 sporcu katıldı. Geçtiğimiz gün sabah başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden trap atış müsabakaları sonunda birinciliği Burdur bölgesinden Mustafa Babacan, ikinciliği Huğlu’dan Ömer Avcı, üçüncülüğü ise Konya’dan Ertan Soylu elde etti. Yarışma sonunda düzenlenen ödül töreninde birinciye Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi tarafından bir adet super pozze, ikinciye otomatik, üçüncüye ise tek kırma av tüfeği hediye edildi. Dereceye giren sporculara ayrıca kupa verildi. Yarışmaları Derebucak Kaymakamı İsmail Şen, Derebucak Belediye Başkanı Bahattin Özdemir, çevre beldelerin belediye başkanları ile atış sporuna gönül veren çok sayıda kişi izledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.